arcumander quista paginaemailFacebookTwitter

Contacts

Nom Funcziun Numer da telefon Mail
Armon Taisch Mneder da scoula +41 (0)81 833 18 01 armon.taisch@celerina.ch
Eric Agrippi Magister da classa +41 (0)81 833 19 07 eric.agrippi@celerina.ch
Graziano Baracchi Magister da classa +41 (0)81 832 12 72 graziano.baracchi@celerina.ch
Morena Peloni Magistra da classa +41 (0)81 856 13 35 morena.peloni@celerina.ch
Gian Nicolay Magister da classa +41 (0)81 833 25 71 gian.nicolay@celerina.ch
Riet Planta Magister da classa +41 (0)81 854 25 45 riet.planta@celerina.ch
Simona Kühni Magistra da classa +41 (0)81 852 35 17 simona.kuehni@celerina.ch
Seraina Marugg Magistra da classa +41 (0)79 311 43 52 seraina.marugg@celerina.ch
Martina Rüegg Promoziun da talents +41 (0)76 580 22 81 lamartina@gmx.ch
Andrea Roffler Mussedra +41 (0)81 852 44 38 andrea.roffler@celerina.ch
Gabi Weidmann Mussedra +41 (0)81 852 40 29 gabi.weidmann@celerina.ch
Carola Bezzola Pedagoga curtiva +41 (0)81 842 77 22 carola.bezzola@celerina.ch
Chatrina Murtas Pedagoga curtiva +41 (0)81 833 81 65 chatrina.murtas@celerina.ch
Jacqueline Nicolay Lavuors da maun textil +41 (0)81 833 25 71 Jacqueline.nicolay@celerina.ch
Claudia Simonelli Promoziun per iffaunts da lingua estra +41 (0)81 832 14 12 claudia.simonelli@celerina.ch
Pancak Vlado Religiun +41 (0)81 833 33 86 pancak@gmail.com
Markus Schärer Religiun +41 (0)81 833 31 10 markusschaerer@bluewin.ch
Andrea Fanconi President dal cussagl da scoula +41 (0)78 789 97 62 schulrat@celerina.ch
Miguel Lago Custodi +41 (0)81 833 81 78 / +41 (0)79 331 81 56  
Dr. med. Robert Monasteri Meidi da scoula +41 (0)81 833 34 83  
Dr. med. dent. Stephan Trabolt Daintist da scoula +41 (0)81 833 73 73