arcumander quista paginaemailFacebookTwitter

Magistraglia

Mneder da scoula

Claudia Pollini Mnedra da scoulaClaudia Pollini

claudia.pollini@celerina.ch

Tel. +41 (0)81 833 18 01

Magisters / magistras da classa

Eric Agrippi MagisterEric Agrippi

eric.agrippi@celerina.ch
Tel. +41 (0)81 833 19 07

Graziano Baracchi MagisterGraziano Baracchi

graziano.baracchi@celerina.ch
Tel. +41 (0)81 832 12 72

Elisabeth Marugg MagistraElisabeth Marugg

elisabeth.marugg@celerina.ch

Tel. +41 (0)81 852 33 93

Gian Nicolay MagisterGian Nicolay

gian.nicolay@celerina.ch
Tel. +41 (0)81 833 25 71

Morena Peloni MagistraMorena Peloni

morena.peloni@celerina.ch
Tel. +41 (0)81 856 16 69

Riet Planta MagisterRiet Planta

riet.planta@bluewin.ch
Tel. +41 (0)81 854 25 45

Mussedras

Andrea Roffler Mussedra (Randulina)Andrea Roffler

andrea.roffler@celerina.ch
Tel. +41 (0)81 832 20 08

Gabi Weidmann MussedraGabi Weidmann

gabi.weidmann@celerina.ch
Tel. +41 (0)81 852 40 29

Magistras da rams speciels

Carola Bezzola Pedagoga curtivaCarola Bezzola

carola.bezzola@celerina.ch
Tel. +41 (0)81 842 77 22

Antoinette Keiser MussedraAntoinette Keiser

keiser-steier@bluewin.ch

Tel. +41(0)81 842 62 20

Cornelia Lussu maisa da mezdiCornelia Lussu

cornelia.lussu@gmail.com

Tel. +41 (0)79 577 91 14

Chatrina Murtas Pedagoga curtivaChatrina Murtas

chatrina.murtas@celerina.ch
Tel. +41 (0)81 833 81 62

Jacqueline Nicolay Lavuors da maun textilJacqueline Nicolay

jacqueline.nicolay@celerina.ch
Tel. +41 (0)81 833 25 71

Martina Rüegg BegabungsförderungMartina Rüegg

lamartina@gmx.ch

Tel. +41(0)79 580 22 81

Claudia Simonelli Promoziun per iffaunts da lingua estraClaudia Simonelli

claudia.simonelli@celerina.ch
Tel. +41 (0)81 832 14 12

Religiun

Laura Aebli-Florin magistra da religiunLaura Aebli-Florin

laura-aebli@hotmail.com
+41 (0)76 334 79 86

Lydia Ilmer magistra da religiunLydia Ilmer

lydailmer@sunrise.ch
Tel. +41 (0)81 833 56 52