Contacts importants

Nummers d'emergenza

Organisaziun Nummer da telefon
Polizia in cas dad emergenza 117
Post da pulizia Samedan +41 81 257 64 50
Pumpiers in cas da emergenza 118
Emergenza dad intös-chamaint 145
Rega 1414
Sanited 144
Bulletin da lavinas 187
Situaziun da stredas 163
Agüd sün via TCS 140
Imbarchamaint dad autos Vereina +41 81 288 37 37

Administraziun cumünela

Nom Funcziun Nummer da telefon E-Mail
Christian Brantschen Cuvih +41 81 837 36 80 christian.brantschen@celerina.ch
Beat Gruber Chanzlist +41 81 837 36 83 beat.gruber@celerina.ch
Enrico Dorta Contabilted +41 81 837 36 86 enrico.dorta@celerina.ch
Marietta Pinggera Uffici d'abitants +41 81 837 36 80 marietta.pinggera@celerina.ch
Thomas Michel Uffici d'impostas +41 81 837 36 82 thomas.michel@celerina.ch
Marco Rogantini Chef uffici da fabrica +41 81 837 36 88 marco.rogantini@celerina.ch
Andrea Genetti Secretariat uffici da fabrica +41 81 837 36 89 andrea.genetti@celerina.ch
Jon Signorell Chef uffici forestel +41 81 837 36 98 jon.signorell@celerina.ch
Julia Jenal Giarsuna +41 81 837 36 80 julia.jenal@celerina.ch
Miguel Lago Custodi +41 81 837 36 80 miguel.lago@bluewin.ch
A+
A-